SZAFY SZYTE NA MIARĘ

UPORZĄDKUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Potrzebujesz obszernej garderoby, a może jedynie małej szafy wolnostojącej? W Meblowo.eu wykonamy dla Ciebie dowolny projekt. Do każdej realizacji podchodzimy z odpowiednią starannością. Zależy nam, aby Twoja nowa szafa spełniła w 100% swoje zadanie. Dlatego pomożemy Ci ustalić odpowiedni rozkład półek, szuflad czy drążków na wieszaki.

Szafa wnękowa to idealny sposób na zagospodarowanie niewykorzystanej przestrzeni w twoim domu lub mieszkaniu. W Meblowo.eu pomożemy Ci stworzyć szafę perfekcyjnie dopasowaną do twoich potrzeb.  Sam wybierzesz ilość i rozmieszczenie półek, szuflad czy drążków na wieszaki.

SZAFA WNĘKOWA

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania w swoim domu lub mieszkaniu? Szafa wolnostojąca to świetne rozwiązanie zarówno do sypialni jak i przedpokoju czy salonu. W Meblowo.eu pomożemy Ci stworzyć szafę perfekcyjnie dopasowaną do twoich potrzeb.  Sam wybierzesz ilość i rozmieszczenie półek, szuflad czy drążków na wieszaki. 

SZAFA WOLNOSTOJĄCA

Garderoba na wymiar to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Marzą o niej chyba wszyscy, bez względu na płeć i wielkość posiadanego mieszkania.. W Meblowo.eu pomożemy Ci stworzyć garderobę perfekcyjnie dopasowaną do twoich potrzeb.  Sam wybierzesz ilość i rozmieszczenie półek, szuflad czy drążków na wieszaki. 

GARDEROBA

WARTOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeśli szukasz kuchni z najwyższej jakości materiałów a przy tym nie chcesz za nią przepłacić. Nasze realizacje obejmują zabudowy meblowe w zakresie od małych kuchni do dużych i skomplikowanych projektów. Prosimy o skontaktowanie się z nami w razie pytań dotyczących naszych usług.

1

POMYSŁ

Czas na zmianę w twoim mieszkaniu? Masz pomysł na swoją wymarzoną kuchnię? Wyślij nam projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę.

2

PROJEKT

Korzystając z Twojego pomysłu i naszego doświadczenia przygotujemy projekt Twojej nowej kuchni. W przeciągu 48h otrzymasz wizualizację swojej nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni.

3

REALIZACJA

Od akceptacji projektu do Twojej nowej kuchni już w 2-4 tygodni. Pracujemy na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie meble w ekspresowym czasie!

KONTAKT

Kłobucka 13 02-699 Warszawa

tel: 692 092 411

mail: kontakt@meblowo.eu

ZAMÓW KONTAKT

Prześlij swoje pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Nasz dorardca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.