NASZE REALIZACJE

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z fotografiami przedstawiającymi nasze dotychczasowe realizacje. Jak łatwo można zauważyć, do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klienta. Produkowane przez nas meble na zamówienie spełniają oczekiwania nawet najbardziej oczekujących z nich, ponieważ do ich stworzenia wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe materiały i funkcjonalne akcesoria.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

UL. WIEJSKA KONSTANCIN-JEZIORNA  |  ANNA W.

UL. GRZYBOWSKA WARSZAWA | AGNIESZKA G.

WARTOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Jeśli szukasz mebli kuchennych najwyższej jakości, bez rozbijania banku, skontaktuj się z nami. Wykonujemy zabudowy meblowe, od małych kuchni budżetowych do znacznie większych i bardziej złożonych projektów mebli kuchennych i zabudów. Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt.

UL. WĄWOZOWA WARSZAWA  | KAROLINA J.

UL. BUKOWA MAGDALENKA |  JANUSZ K.

BEZPŁATNA WYCENA

Mogą Państwo do nasz zadzwonić lub wysłać email bez żadnych kosztów ani zobowiązań. Darmowe porady zawierają w sobie całe dyskusje o pomyśle, możliwości jego ulepszenia, wiele propozycji z naszej strony. Celem tego jest przygotowanie planu zabudowy kuchni i mebli, które jak najbardziej spełnią oczekiwania klienta. Darmowa konsultacja pomoże powiększyć swoją wiedzę i zweryfikować pomysły, bez względu na to czy mają Państwo gotowy pomysł i plan czy tylko ogólną wizję.

WYCENA ONLINE W 30 MINUT!

KONTAKT

Kłobucka 13 02-699 Warszawa

tel: 692 092 411

mail: kontakt@meblowo.eu

ZAMÓW KONTAKT

Prześlij swoje pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Nasz dorardca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.